Kursy indywidualne

Kursy języka polskiego na indywidualne zamówienie

Oprócz kursów dwutygodniowych możemy zaoferować Państwu również kursy na indywidualne zamówienie. Jeśli nie odpowiada Państwu żaden z oferowanych przez nas terminów bądź chcieliby Państwo uczyć się polskiego indywidualnie lub w małej grupie, na pewno zainteresuje Państwa ta propozycja. 

Kursy indywidualne i grupowe

Oferujemy zarówno nauczanie indywidualne, jak i lekcje grupowe na indywidualne zamówienie. Mogą Państwo zgłosić się jako grupa pod warunkiem, że wszyscy jej uczestnicy są na zbliżonym poziomie znajomości języka polskiego. Cała grupa powinna mieć podobne oczekiwania dotyczące materiału i zagadnień, które ma obejmować kurs.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakers. Poziom nauczania będzie oczywiście dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Chcąc jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania, pozostajemy zawsze otwarci na wszelkie sugestie dotyczące profilu kursu, zagadnień, rodzaju słownictwa itp.    

Terminy, czas trwania i intensywność kursów na indywidualne zamówienie

W przypadku kursów organizowanych na indywidualne zamówienie mogą Państwo wybrać dowolny termin, czas trwania i intensywność (tj. liczbę lekcji dziennie). Kurs może się rozpocząć w dowolny dzień tygodnia. Uwaga: minimalna długość kursu obejmuje dziesięć godzinach lekcyjnych.    

Cena kursu

jedna godzina lekcyjna (45 minut)

21 €

 

Zakwaterowanie

Patrz: Zakwaterowanie i wyżywienie w zakładce Intensywne kursy dwutygodniowe

 

Jak się zapisać?

Informacje, które należy podać w zgłoszeniu, wymienione są w dziale Rejestracja. Dodatkowo należy podać preferowany termin kursu, jego intensywność (liczbę godzin dziennie), (jeśli dotyczy) liczbę osób w grupie oraz preferowaną tematykę zajęć. Prosimy o kontakt mailowy poprzez adres: info małpa pnta.pl.

 

Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie
ul. Bronowicka 37
30-091 Kraków
Tel.: 0048/12/307 30 41
Tel.: 0048/ 518 158 901
Web: www.pnta.pl
E-Mail: info@pnta.pl
© 2016 PNTA Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm