Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie i wyżywienie

Wszyscy uczestnicy naszych kursów zakwaterowani są w mieszkaniach prywatnych. Osoby wynajmujące posługują się w różnym stopniu językiem angielskim i niemieckim, niektórzy mówią wyłącznie w języku polskim. Dysponujemy także kilkoma osobnymi mieszkaniami, w których mieszkają tylko uczestnicy naszych kursów.

W każdym oferowanym przez nas mieszkaniu mają Państwo dostęp do kuchni i mogą przygotowywać sobie śniadania i kolacje w miejscu zakwaterowania. Większość oferowanych przez nas pokoi to pokoje dwuosobowe. Za dopłatą możliwe jest zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym lub oddzielnym mieszkaniu. Dopłata za pokój jednoosobowy wynosi 50 € za (zarówno za kurs jednotygodniowy, jak i dwutygodniowy), a za oddzielne, jednoosobowe mieszkanie 150 €.


Ponadto oferujemy pomoc w znalezieniu pokoju w którymś z krakowskich hoteli lub hosteli. Zastrzegamy jednak, że informacja o zapotrzebowaniu na hotelową rezerwację musi do nas dotrzeć odpowiednio wcześniej, gdyż Kraków jest miastem chętnie odwiedzanym przez gości z całego świata, co sprawia że nie zawsze można znaleźć pokój w korzystnej cenie i o określonym standardzie na okres dłuższy niż kilka dni.

 

Miejsca, które możemy polecić:  

Pensjonaty:

 

Hotele:


Polsko-Niemieckie Towarzystwo Akademickie
ul. Bronowicka 58/5
30-091 Kraków
Tel/Fax: 0048/12/638 36 70
Tel.: 0048/ 518 158 901
Web: www.pnta.pl
E-Mail: info@pnta.pl
© 2016 PNTA Realizacja: Agencja Interkatywna WebProm